Медицинская социальная сеть
E-mail  
Пароль  
Регистрация  
Последние материалы:
Последние статьи о болезнях и симптомах:
Новая информация о клиниках:
Быстрые ссылки:
Возможные болезни:
Tabletki.ua

Поиск лекарств в аптеках Украины
388 аптек в 55 городах

НОРМОВЕН

Фарм. группа:   Ангиопротекторы
Международное наименование:   diosmin, combinations
АТХ классификатор:  C05CA53
Отпускается без рецепта

НОРМОВЕН

Задайте вопрос врачу

 

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

НОРМОВЕН

(NORMOVEN)

 

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: таблетки, вкриті плівковою оболонкою, круглої форми, з двоопуклою поверхнею, від жовтого до коричнево-жовтого кольору;

склад: 1 таблетка містить флавоноїдної фракції 500 мг (0,5 г), в т. ч.

діосміну 450 мг (0,45 г), гесперидину 50 мг (0,05 г);

допоміжні речовини: натрію крохмальгліколят (тип А), целюлоза мікрокристалічна, гідроксипропілметилцелюлоза, бетациклодекстрин, магнію стеарат, плівкова оболонка (Opadry II Yellow).

 

Форма випуску. Таблетки, вкриті оболонкою.

 

Фармакотерапевтична група. Капіляростабілізуючі засоби. Біофлавоноїди. Діосмін, комбінації. Код ATC С05СA53.

 

Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Препарат має венотонічну та ангіопротекторну дію, підвищує венозний тонус, зменшує розтягнення вен і веностаз, поліпшує мікроциркуляцію, зменшує проникність капілярів і підвищує їх резистентність, поліпшує лімфатичний дренаж, збільшуючи лімфатичний відтік.

Препарат також зменшує взаємодію лейкоцитів та ендотелію, адгезію лейкоцитів у посткапілярних венулах. Це знижує ушкоджуючу дію медіаторів запалення на стінки вен і стулки клапанів вен.

Результатом дії препарату є зменшення периферичних набряків, відчуття тяжкості, стомленості, напруження і болю у ногах, підвищення тонусу венозної стінки.

Фармакокінетика. Діюча речовина препарату - флавоноїдна фракція, яка містить діосмін і гесперидин, екстенсивно метаболізується в організмі, що підтверджується наявністю у сечі фенольних кислот.

Період напіввиведення становить 11 год.

Виведення активної речовини препарату відбувається, головним чином, через кишечник (80%). Через сечу виводиться, в середньому, 14% застосованої дози.

 

Показання для застосування. Хронічна венолімфатична недостатність нижніх кінцівок органічної та функціональної природи (набряки, біль, тяжкість у ногах). Гострий та хронічний геморой.

 

Спосіб застосування та дози. Для перорального застосування. Призначається дорослим.

Лікування хронічної венолімфатичної недостатності (набряки, біль, тяжкість у ногах, нічні судоми, трофічні виразки, лімфедема та ін.): 2 таблетки на добу (у два прийоми), під час їди. Після тижня застосування можна приймати 2 таблетки на добу одноразово під час їди.

Хронічний геморой: 2 таблетки на добу (у два прийоми), під час їди. Після тижня застосування можна приймати 2 таблетки на добу одноразово під час їди.

Гострий геморой: 6 таблеток на добу протягом перших 4 днів і по 4 таблетки на добу протягом наступних 3 днів. Застосовувати під час їди. Добову кількість таблеток розділити на 2-3 прийоми.

Курс лікування. Тривалість лікування залежить від показання для застосування та перебігу захворювання. Середня тривалість лікування становить 2-3 місяці.

 

Побічна дія. Зазвичай лікування переноситься добре. Рідко можливі помірні розлади з боку шлунково-кишкового тракту (діарея, диспепсія, нудота, блювання) або вегетативної нервової системи (головний біль, запаморочення), які не потребують припинення лікування препаратом.

 

Протипоказання. Підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату.

 

Передозування. На даний час симптоми передозування препарату не описані.

 

Особливості застосування. Застосування препарату при лікуванні гострого геморою не замінює базову терапію. Якщо не відмічається швидкого зменшення вираженості симптомів гострого геморою, необхідно провести додаткове проктологічне обстеження та відкоригувати лікування.

Дані щодо застосування препарату у дітей відсутні, тому даний лікарський засіб не застосовують дітям.

Вагiтнiсть. Експериментальні та клінічні дослідження не виявили тератогенної дії препарату. Клінічні дослідження за участю жінок у III триместрі вагітності довели ефективність застосування препарату та не виявили ризику для плода.

Лактація. Не рекомендується годування груддю під час застосування препарату (через відсутність достатньої кількості даних щодо надходження препарату у грудне молоко).

Вплив на здатність управляти транспортними засобами і працювати з точними механізмами.

Препарат не впливає на здатність управляти транспортними засобами та працювати з різними механізмами. У разі появи ознак побічної дії препарату (див. “Побічна дія”) необхідно дотримуватися обережності.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Не виявлена.

 

Умови та термін зберігання. Зберігати у недоступному для дітей, сухому, захищеному від світла місці, при температурі не вище 25 оС.

Термін придатності – 2 роки.

 

Умови відпуску. Без рецепта.

 

Упаковка. По 10 таблеток у блістері. По 3 або 6 блістерів у пачці.

 

Виробник. ВАТ «Київський вітамінний завод».

 

Адреса. Україна, 04073,  м. Київ, вул. Копилівська, 38.

          Web-сайт: www.vitamin.com.ua

Задайте вопрос врачам MEDGURU о препарате НОРМОВЕН:

Тема вопроса*:
Текст вопроса*:
Рубрики + добавить
Укажите категории рубрикатора к которым относится вопрос
Специальности + добавить
Выберите специализацию вопроса
Задать вопрос 452 врача на MEDGURU.UA отвечают на Ваши вопросы
Бесплатная медицинская справочная.
Телефон:(044) 581-6000

Вам была полезна данная информация о препарате " НОРМОВЕН "? — Помогите вашим друзьям найти ее легче нажав "+1"

На этой странице содержится описание НОРМОВЕН , инструкция НОРМОВЕН , отзывы НОРМОВЕН , аналоги НОРМОВЕН , купить НОРМОВЕН .

Внимание!

Тело сообщения не может быть пустым.